Our school flu programme starts Monday 14 September 2020. Find our school visiting programme dates below.

PRIMARY SCHOOL

DAY

DATE

Aberdour

MONDAY

14-Sep-20

Auchtermuchty

MONDAY

14-Sep-20

Freuchie

MONDAY

14-Sep-20

Kettle

MONDAY

14-Sep-20

Balcurvie

TUESDAY

15-Sep-20

Balmullo

TUESDAY

15-Sep-20

Strathkinness

TUESDAY

15-Sep-20

Carnock

WEDNESDAY

16-Sep-20

Crail

WEDNESDAY

16-Sep-20

Milesmark

WEDNESDAY

16-Sep-20

St. Monans

WEDNESDAY

16-Sep-20

Ceres

THURSDAY

17-Sep-20

Ladybank

THURSDAY

17-Sep-20

Lundin Mill

THURSDAY

17-Sep-20

North Queensferry

THURSDAY

17-Sep-20

Canongate

FRIDAY

18-Sep-20

Cardenden

FRIDAY

18-Sep-20

Falkland

FRIDAY

18-Sep-20

Falkland House

FRIDAY

18-Sep-20

Guardbridge

MONDAY

21-Sep-20

Kingsbarns

MONDAY

21-Sep-20

Lawhead

MONDAY

21-Sep-20

Leslie

MONDAY

21-Sep-20

Lochgelly South

MONDAY

21-Sep-20

Benarty

TUESDAY

22-Sep-20

Benarty ASN Unit

TUESDAY

22-Sep-20

Colinsburgh

TUESDAY

22-Sep-20

Kirkton of Largo

TUESDAY

22-Sep-20

Largoward

TUESDAY

22-Sep-20

Newport

TUESDAY

22-Sep-20

Carleton

WEDNESDAY

23-Sep-20

Cowdenbeath

WEDNESDAY

23-Sep-20

Elie

WEDNESDAY

23-Sep-20

Pittenweem

WEDNESDAY

23-Sep-20

Collydean

THURSDAY

24-Sep-20

Springfield

THURSDAY

24-Sep-20

Strathmiglo

THURSDAY

24-Sep-20

Castlehill

FRIDAY

25-Sep-20

Craigrothie

FRIDAY

25-Sep-20

Dairsie

FRIDAY

25-Sep-20

Pitlessie

FRIDAY

25-Sep-20

Carnegie

MONDAY

28-Sep-20

Dunbog

MONDAY

28-Sep-20

Letham

MONDAY

28-Sep-20

Burntisland

TUESDAY

29-Sep-20

Culross

TUESDAY

29-Sep-20

Denend

TUESDAY

29-Sep-20

St. Serf's

TUESDAY

29-Sep-20

Capshard

WEDNESDAY

30-Sep-20

Coaltown of Wemyss

WEDNESDAY

30-Sep-20

Star

WEDNESDAY

30-Sep-20

Touch

WEDNESDAY

30-Sep-20

Auchtertool

THURSDAY

01-Oct-20

Coaltown of Balgonie

THURSDAY

01-Oct-20

Newburgh

THURSDAY

01-Oct-20

Torbain

THURSDAY

01-Oct-20

Balmerino

FRIDAY

02-Oct-20

East Wemyss

FRIDAY

02-Oct-20

Kirkcaldy West

FRIDAY

02-Oct-20

Wormit

FRIDAY

02-Oct-20

Aberhill

MONDAY

05-Oct-20

Anstruther

MONDAY

05-Oct-20

Fair Isle

MONDAY

05-Oct-20

Donibristle

TUESDAY

06-Oct-20

Dunnikier

TUESDAY

06-Oct-20

Duloch

WEDNESDAY

07-Oct-20

Strathallan

WEDNESDAY

07-Oct-20

Greyfriars

THURSDAY

08-Oct-20

Kennoway

THURSDAY

08-Oct-20

Leuchars

THURSDAY

08-Oct-20

Foulford

FRIDAY

09-Oct-20

St. Columba's

FRIDAY

09-Oct-20

Tayport

FRIDAY

09-Oct-20

Bellyeoman

MONDAY

26-Oct-20

Cairneyhill

MONDAY

26-Oct-20

Caskieberran

MONDAY

26-Oct-20

Camdean

TUESDAY

27-Oct-20

Dalgety Bay

TUESDAY

27-Oct-20

Inverkeithing

TUESDAY

27-Oct-20

Kelty

WEDNESDAY

28-Oct-20

Kings Road

WEDNESDAY

28-Oct-20

Parkhill

THURSDAY

29-Oct-20

Pitcoudie

THURSDAY

29-Oct-20

Thornton

THURSDAY

29-Oct-20

Pitreavie

FRIDAY

30-Oct-20

St. Margaret's

FRIDAY

30-Oct-20

Torryburn

FRIDAY

30-Oct-20

St. Kenneths

MONDAY

02-Nov-20​